top of page

Bizi Tanıyın...

01.

Kapı sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan, üretim kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Kapı Sistemleri; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla kurulmuştur.

02.

İnşaat sektöründe tedarikçisi olduğu yurtdışı firmalarından ve üretiminde olduğu ürün grubunun  projelendirme, satış, üretim, ithalat, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle komple çözümler sunmaktadır.

03.

KAPI SİSTEMLERİ olarak geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında endüstriyel, ticari işletmelerden ve otel inşaatlarına, lojistik tesisler ve pek çok  prestijli projeye imza atmıştır.

04.

Günümüzde seksiyonel ve sarmal kapılar, yükleme sistemleri, yüksek hızlı, soğuk oda ve özellikli kapılar ile hareketli bölme sistemleri gibi ana ürün gruplarını düzenli olarak ürün yelpazesinde genişletmeyi hedeflemiştir.

05.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme,  zamanla istikrara dönüşmüş ve Kapı ve Geçiş sistemleri sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. KAPI SİSTEMLERİ'nin bugüne kadar yenilikçi yaklaşımı, kalite garantisi ve müşteri odaklı yaklaşımı bu yere gelmesinde  temel etken olmuştur.

06.

Şirketimiz, bugün yetkin teknik ve idari kadrosuyla, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

07.

KAPI SİSTEMLERİ insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

08.

KAPI SİSTEMLERİ uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedariğine  ve uygulamasına kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

bottom of page