top of page

EFA-SST

EFA-SST®, EFAFLEX yüksek-hızlı kapıların klasiği ve aynı zamanda en başarılı serimizdir.

Yeni nesil EFA-SST®

 Artan enerji fiyatları göz önünde tutulursa, enerji tasarrufu herkesin ajandasının en üst maddelerinden birinde yer alır. Bu durum elbette Kapı Sistemleri için de geçerlidir. İşte bu yüzden yüksek-hızlı spiral kapılarımızı sizin için tamamen yeniden tasarladık.

Devrimci ve geliştirilmiş: yeni EFA-THERM® panelleri 

EFA-SST® için geliştirdiğimiz EFA-THERM® yalıtımlı panelleri dünyada seri imal eden ilk üreticiyiz. Bu paneller kapı boyutuna göre, 0,66 ila 1,52 W/m²K arasında üstün bir ısı yalıtımına ulaşırlar. Bu en yeni kapı paneli olağanüstü dayanıklı, uzun-ömürlü olmakla birlikte, sıkı ve ses yalıtımlıdır. İçeriye ne kadar ışık girmesini istediğinize bağlı olarak, EFA-SST® kapı kanadınız içerisine istediğiniz kadar EFA-CLEAR şeffaf pleksiglas panel ekleyebiliriz.

İnovasyon: Kendini tamir edebilen kapı kanadı ile EFA-SST® 

Olası bir çarpma sonucunda kapınızın işinizi aksatmaması ve biran evvel yeniden çalışabiliyor duruma gelebilmesi için EFA-SST® yi Anticrash seçeneği ile birlikte tercih edebilirsiniz. EFA-ACS Active Crash Sistemi çarpma ardından bir kaç saniye içerisinde tamamen otomatik olarak kapıyı tamir eder ve kapınız normal çalışmasına devam eder. EFA-ACS ile hem pahalı bakım masrafl arını azaltır hemde zaman kaybı nedeniyle doğabilecek gecikmeleri engellemiş olursunuz.

Görseller

bottom of page