top of page

EFA-SRT

R serisinin tüm yüksek hızlı kapılarının ortak özelliği, kapının üst kısmında az yer kaplayan bir konstrüksiyondur. Sarmal kapılarda perde kendi ekseni etrafına sarılır. Elastik kapı perdelerinde uygun maliyetli bir çözüm.

EFAFLEX yüksek hızlı sarmal kapılar büyük ölçüde bakım gerektirmeyen modüler sistem olarak üretilir ve çeşitli modellerde satışa sunulur. Akla gelebilecek her ihtiyaca cevap veren ve pratikte denenmiş çözümler sunabiliyoruz!


Son derece dayanıklı forklift kapısı


EFA-SRT her ihtiyacı başarıyla karşılayan bir modeldir. İç mekan kapısı olarak veya binanın kapatılmasında ek önlem olarak uygundur. EFAFLEX'in yüksek sarmal kapısı forkliftlerin sıkça geçtiği her açıklık için ekonomik ama buna rağmen üstün kaliteli bir çözümdür. EFA-SRT ayrıca sıcaklık bölgelerini sabit tutmaya ve böylece enerji maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur. EFAFLEX firması, EFA-SRT'nin standart modelinin yanında çok sayıda değişik modelleri de sunar. Uzman personelimiz size tüm seçenekler hakkında memnuniyetle bilgi verir.


Güvenli bir seçenek: EFA-EAS çarpma korumalı sarmal kapı


EFAFLEX'in mühendisleri çarpmslsrın ciddi sorunlara yol açmaması için akıllı bir çözüm geliştirmiştir. EFA-SRT, istek üzerine, kapı kanadındapahalıya mal olan hasarların büyük ölçüde önlenmesine yardımcı olan EFA-EAS çarpma koruması ile donatılabilir.

Bir çarpma durumunda kapı kanadının en alt kısmı bitiş profili ile birlikte olmak üzere her iki tarafta yuvasından çıkarılabilir. Sensör sistemi bunu panoya bildirir ve kapıhareketi derhal durdurulur. Kapı kanadı ve bitiş profili tekrar manuel olarak yerine geri yönlendirilir. Kapınız kısa süre içinde tekrar kullanıma hazırdır.


EAS modeli ile gereksiz gecikme sürelerini önler ve lojistik bölümünüzün daha verimli çalışmasını sağlarsınız. EFA-EAS maliyetleri azaltır çünkü bozulacak bir parça yoksa onarıma da ihtiyaç yoktur. Zaman ve para tasarrufu sağlar ve arızalarla uğraşmaktan kurtulursunuz.

Görseller

bottom of page