top of page

EFA-SRT EC

EC demek "Easy Clean" yani kolay temizlenebilir demektir.

Hijyenik Yüksek Hızlı Kapı

EFA-SRT-EC serisi, örneğin gıda maddesi ile çalışan işletmelerde bütün geçişlerde yüksek hijyen koşullarının geçerli olduğu uygulamalar için optimize edilmiş bir çözümdür. Bu seri gıda endüstrisinin tüm yönetmeliklerini yerine getirir.


Mühendislerimiz bu kapı serisini sanayi şirketleri ile yakın işbirliği yaparak geliştirdi:EFAFLEX tarafından sunulan EFA-SRT-EC serisi,gıda maddesi ve hijyen bölümleri için tasarlanmış yüksek hızlı kapı sistemidir.


Daha fazla hijyen için eğimli kapak


Sarma mişi kapağı eğik pozisyonda uygulanmış olduğundan sıvılar kolayca akabilir ve böylece araç yoluna veya gıda maddesi üzerine damlamaz. Bu kapak birkaç hamlede kolaylıkla yukarı döndürülebilir. Bu sayede kapağın alt tarafını kolayca temizleyebilirsiniz, ayrıca sarma miline de iyi şekilde ulaşılabilir.


Motor ve kontrol ünitesi


Mikro işlemciler ve frekans konvektörünün elektrikli ve elektronik elemanları V2A malzemesinden IP 65 koruma sınıfında imal edilmiş kontrol panosu içinde bulunur.


Düzenli ağırlık dengelemesi


EFA-SRT-EC serisinin konstrüksiyonu en küçük detay dahi dikkate alınarak tasarlanmıştır. Mükemmel hüjyenlik sunan bu kapı serisinin ağırlık dengelemesi karşı ağırlıklar gerçekleştirilmiş olup korozyona karşı özel uygulama ile kaplanmıştır.


Profesyonel hijyen çözümü


Kapıların imalatında tüm konstrüksiyonunda paslanmaz çelik malzeme kullanılmıştır. Elastik perde HACCP standartlarını yerine getirir. EFA-SRT-EC serisi kapılar yerden tasarruf sağlayan yapısı sayesinde aynı zamanda dar mekanlarda da kullanılabilir.


EFA-SRT-EC serisinin özellikleri

  • Kolay temizlenir

  • Tüm geçerli gıda maddesi standartlarını yerine getirir

  • Maks. hız 2,0 m/s

  • Kapı konstrüksiyonunda standart olarak paslanmaz çelik kullanılmıştır.

  • Değişik renklerdeki kapı perdesi


Görseller

bottom of page