top of page
serie-cr-rolltor-efa-srt-cr-premium-anwendung-efaflex-1-1083x720.jpg

EFAFLEX CR Serisi

Günümüzde, kontrollü ortamlarda üretim yapmak birçok şirket için bir zorunluluktur. Artan sayıdaki yönetmeliklerin ve standartların tanımlanması, farmalojik, tıbbi, biyoteknolojik, uzay, elektronik, otomotiv ve belli mühendislik endüstrileri gibi dallardaki temiz oda uygulamaları için güvenilir özel kapılara gereksinimi beraberinde getirir. Doğru kapı, bir temiz odadaki en önemli parçalardan biridir! Zor koşullarda birinci sınıf kalite daha da çabuk kendini gösterir: CR Serisi’yle birlikte, mühendislerimiz kontrollü üretim alanları için özel kapılar geliştirdiler ve kusursuz bir biçimde adapte ettiler.

Temiz odalar için özel kapılar

EFAFLEX CR Serisi özel kapılar, temiz odaların gereksinimleriyle tamamen uyumludur. EFA-CR tüm giriş yollarında sızdırmazlık sağlar. Bu yüksek performanslı yüksek hızlı kapılar pürüzsüz bir yüzey yapısına ve çıkıntısız uçlara sahiptir. Bu da kolay temizlenmelerini ve tortuların kolaylıkla bertaraf edilmelerini sağlar. CR Serisi kapı modelleri temel olarak V2A paslanmaz çelikten yapılır ve uluslararası temiz oda uygulamaları standartlarıyla ve talimatlarıyla uyumludur:

-EN 14644

-FED STD 209

-VDI 2083

Daha fazla özel avantajlar

 

CR Serisi kapılar enerji tasarrufu sağlar, ses yalıtımı yapar ve hava akımını kayda değer ölçüde düşürür. Ayrıca EFAFLEX temiz oda kapıları size tam, eşsiz avantajlar dizisi sunar: Örneğin, kıyas kabul etmez açılıp kapanma hızı, mükemmel kalite ve muazzam dayanıklılık kapasitesi.

Her durum için doğru çözüm İhtiyaçlarınıza uygun en iyi temiz oda kapısını seçerken yardımcı olmamıza izin verin.

 

EFA-CR benzerlerinden farklı düzenlemelere sahiptir: rulo kapı, spiral kapı, sürme kapı ya da dikey açılan kapak. EFA-CR aynı zamanda etkili hava geçirmez odalar ve taşıma bandı sistemleri gibi özel uygulamalara da optimum uyumluluktadır. Kapı sistemleri temsilciniz size tüm olası seçenekler hakkında bilgilendirecek ve yerinde önerilerde bulunacaktır.

Görseller

bottom of page