top of page

EFA-SRT ECO

EFA-SRT ECO mükemmel fiyat performans oranı ile öne çıkar.

EFA-SRT ECO mükemmel fiyat performans oranı ile öne çıkar.


Kapı, sıkça forklift veya yaya geçişinin gerçekleşeceği tüm işletme içi açıklıklar için uygundur. Yüksek hızlı kapı, otomatik taşıma sistemleri ile bağlantılı olarak veya makaralı konveynörlere monte edilebilir.


EFA-SRT ECO yılda 150.000 açma kapama işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilir. Kapı, malzeme taşıma sistemlerinde güvenli ve hızlı bir malzeme akışı garantiler.Çok fazla yer kaplamayan yapısı sayesinde (örneğin yan kasaları çok dardır) montaj için herhangi bir özel hazırlık gerekmez.


Kapı kanadının yanlarında uygulanan çok özel kızak sistemi sayesinde fark basıncı ve vakum oluşan bölümlerde istenmeyen hava alışverişi gerçekleşmez. Standart kapı perdesi tam şeffaftır ve seri donanımda ikaz seritleri ile donatılır. İsteğe bağlı olarak renkli perdeler de sevk edilebilir. Kızak profilleri sendzimir galvanizli çelik malzemeden imal eidlmiştir, isteğe bağlı olarak paslanmaz çelik malzeme de kullanılabilir.


Elektrik kesintisinde kapılar kapalı kalmaz.

Kapının açılmasında ve kapatılmasında ağırlık dengelemesi, bakım gerektirmeyen ve aşınmasız karşı ağırlıklar ile gerçekleşir. Elektrik kesildiğinde kapı, hızlı ve kolay şekilde acil olarak açılabilir. Bunun için sadece çekme halatını kullanmanız yeterlidir, halat çekildiğinde fren sistemi açılır ve kapı otomatik olarak açılır.


EFA-SRT ECO böylece başka hiçbir kapıda olmayan kullanım yelpazesine sahiptir. Bu yüksesk hızlı sarmal kapıyı da EFA-EAS akıllı çarpma koruması ile donatmak mümkündür.Images

bottom of page