top of page

Mowatec Hareketli Cam Bölmeler

Mimari fikirlerin problemsiz olarak hayata geçirilmesini sağlayan, esnek çözümler sunan hareketli cam bölmeler; mekanlarda şeffaflığın yanı sıre, fonksiyonelliği de ön plana çıkarmakta ve insanların kendilerini rahat hissettiği ve mükemmel iletişim kurabildiği atmosferler yaratmaktadır.İç mimaride tasarlanan bölümlemeler, mekanların çok amaçlı kullanımını hedeflemektedir. Mowatec cam panellerin davetkar görünümü sayesinde, ziyaretçiler bölmeyi engel olarak algılamamaktadır. Sistemin içine tek kanat ve çift kanatlı kapılar entegre edilebilir.

Bir bakışta Hareketli Cam Bölmeler:

  • Bankalar ve mağazalar ile birlikte showroom ve galerilerde tercih edilmektedir. Özellikle otellerin girişlerinde, restaurantların ve kantinlerin bölümlemerinde, mekana estetik açıdan katkı sağlar, güzel bir etki yaratır.

  • Panel alt ve üst profilleri 12 cm yüksekliğinde olup istenen RAL rengine boyanabilmektedir. Güçlü profil yapısı sayesinde 5 metre yüksekliğe kadar üretim yapabilmektedir. Paneller alt profillerin içinde yer alan mekanizma ile hem birbirlerine hem de zemine kilitlenebilmektedir.

  • Yüksek ağırlıkları taşıma kapasitesi ve uzun ömürlü kullanım için özel tasarlanmış ray ve tekerlek sistemine sahiptir.

Video Title
Videoyu Oynat

Görseller

bottom of page