top of page

Mowatec Yana Toplanır Panel Sistemleri

Mowatec hareketli bölme panelleri ile büyük boşluklar bölünerek aynı anda birden fazla organizasyon yapılmasına fırsat verilmektedir. Bu sayede işletmenin karlılığına doğrudan etki sağlamakta ve ayrıca aydınlatma ve havalandırma enerjisinden tasarruf edilmesine de destek olmaktadır. Otel, kongre, ofis, alışveriş merkezleri, banka, konferans, balo ve spor salonlarında kullanılırlar.

Bir bakışta Yana Toplanır Paneller:

  • Mowatec bölme sistemlerini oluşturan paneller, ray içerisine yerleştirilmiş özel tekerlekler ile taşınmaktadır. Panellerin hareketi için zeminde ilave olarak ray veya kılavuza ihtiyaç yoktur.

  • Park alanından çıkarılan paneller, istenilen konuma getirildikten sonra yan kenardaki yuvaya takılan kolun döndürülmesiyle panelin alt ve üstündeki yatay yalıtım profillerine hareket verilir ve panel sabitlenene kadar döndürülür.

  • Kullanım sonrası kol tersine döndürülerek yatay yalıtım profilleri serbest hale getirilir. Paneller çok az bir kuvvetle park alanına geri götürülerek hareketli bölme açılmış olur. Yarı otomatik modellerimizde alt ve üst yalıtım profilleri motor yardımıyla hareket ettirilir.

Türkiyenin en yüksek hareketli bölme panelleri; Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Yenikapı - Mowatec
Videoyu Oynat

Görseller

bottom of page